به نام پروردگار سخن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

به نام پروردگار سخن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید!

الان که دارید این متن را میخوانید؛ ما در مجموعه استاد سعید یک تیم 8 نفره هستیم. که این 8 نفر در حرفه خود همه چیز تمام اند.

ما هر کدام در زمینه ای یاد گرفته ایم؛ حرفه ای شدیم و زمان آن است که تمام آن چه میدانیم را شما نیز هم یاد بگیرید و لذت ببرید.

زندگی ما با هزاران کتاب، کلیپ های ویدئویی و میلیون ها صوت آموزشی آمیخته شده. اما شما نیاز نیست راه ما را بروید.

ما برای شما بهترین مطالب آموزشی را تهیه کرده ایم.

فقط برای این که از یادگیری زبان لذت ببرید.

مراحل آغاز به کار و رشد

در اواسط سال بود؛ تلاش ما این بود که امضای ما بر تابلوی آموزش ایران عزیز مان بماند و سهمی بزرگ در پیشرفت کشورمان در عرصه بین المللی داشته باشیم. این فکر تبدیل به یک ایده شد. ایده ای که برای اجرا شدن باید خود را برای آن آماده می کردیم.

در ابتدای مهر ماه سال 1399؛ شروع کار مجموعه استاد سعید بود. ابتدا به دنبال تشکیل تیم بودیم. افراد جدیدی به ما پیوستند که هر کدام در زمینه فعالیت خود حرفه ای بودند. تیم های آموزش، تولید محتوا، و مارکتینگ شروع به فعالیت کردند. دیگر وقت آن بود که با یک یا علی شروع کنیم. اولین کلاس های آنلاین ما، دوره آموزیار و فرایار زبان عربی در ابتدای آذر ماه تشکیل شدند.


زبان مهمترین ابزار ارتباطی انسان‌ها در تمامی دوران‌ها بوده و هست. در حقیقت زبان یک مهارت ارتباطی است که باید آن را فراگرفت. زبان علم نیست که بتوان آن را آموزش داد. آموزش زبان در اصل فراهم کردن بستر و کمک به زبان آموز برای کسب مهارت زبانی است. یادگیری زبان یک ماجراجویی بزرگ و یک فرایند کاملا شخصی و قطعی است که در صورت تأمین شرایط لازم، رقم می‌خورد.

یک ضرب المثل ژاپنی می‌گوید: اگر می‌خواهی شخصی را یک روز سیرش کنی به او یک ماهی بده و اگر میخواهی او را برای یک هفته سیر کنی به او هفت ماهی بده، ولی اگر میخواهی او را برای یک عمر سیر کنی به او ماهیگیری را یاد بده. تلاش ما در مجموعه استاد سعید این است که به شما ماهیگیری در وادی زبان را یاد بدهیم. 

یکی از مهمترین اهداف آموزشگاه آنلاین استاد سعید از برگزاری کلاس‌های آنلاین برداشتن موانع جغرافیایی برای بهرمندی از امکانات موجود برای یادگیری زبان است. از این رو دوره‌های متنوعی را برای علاقمندان به یادگیری زبان در رده‌های سنی مختلف طراحی کردیم تا بتوانیم یک آموزش هدفمند و کارآمد را لطف خداوند رقم بزنیم.

با لطف خداوند و در سایه تلاش‌های شبانه روزی تیم استاد سعید در کنار طراحی دوره‌های مختلف ، توانسته‌ایم:
1. تولید سه جلد کتاب آموزش عربی فصیح

2. طراحی و چاپ کتاب سرزمین الفبای ویژه یادگیری الفبای انگلیسی

3. طراحی کتاب سرزمین آواها ویژه خواندن کلمات انگلیسی

4. طراحی مجموعه خودآموز لهجه عراقی

و الان ؛ اینجا در کنار شماییم. با تمام تلاش برای تولید محتواهای آموزشی جهت پیشرفت هرچه بیشتر شما

تیم ما

نظرات دانشجویان و مشتریان