به نام پروردگار سخن

موهای حیوانات در زبان عربی

274 بازدید

انواع موهای حیوانات به زبان عربی چی می‌شوند؟

ریزه کاری‌های یادگیری زبان

در مسیر یادگیری یک زبان جدید لحظه‌هایی می رسد که تو برای یادگیری و کشف کلمات جدید حریص تر می‌شوی؛ وقتی در حال باز کردن در خانه هستی و کلید را به داخل قفل میبری از خودت میپرسی که این پیچ کوچک بالایی در زبان جدیدم چه می شود!؟ و در آن لحظه ذهنت دو دستش را بالا می‌آورد می گوید: نمی دانم! پیدا کردن ریزه کاری‌های هر زبان تقریبا کار راحتی نیست! معمولا کتاب‌های آموزش زبان وارد دنیای بیرونی نمی‌شوند و به کلمات ساده و پیش پا افتاده بسنده می‌کنند؛ گوگل ترنسلیت گاهی از اشتباه به جاده خاکی میزند! و معلم‌ها و اساتید زبان هم یا به دلیل نبود وقت یا به دلیل عدم دانش راهی پیش پایت نمیگذارند! این ریزه کاری‌ها در حین کوچک بودن نقش بسیار مهمی در مسیر یادگیری زبان و تقویت زبان تو دارند! پس دانستن آن‌ها می‌تواند تو را یک قدم از بقیه افراد جلو‌تر ببرد و سطح زبانی تو را تغییر دهد. اینکه انواع آچار به زبان عربی چی می شوند؟ انواع لوازم آشپزخانه به زبان انگلیسی چی می‌شوند ؟  و یا اسم بچه‌های حیوانات در زبان خارجه چه می‌شنوند؟  از جمله همان چاله‌ها و ریزه کاری‌هاست که معمولا پیدا کردم جواب آن ساده نیست! 

انواع موی حیوانات به زبان عربی چی می شوند؟

انواع موی حیوانات مانند: پشم، تیغ، پوست در زبان‌های مختلف اسامی متفاوتی دارند که یادگیری هر کدام از آن‌ها به ما کمک می‌کند تا زبان را عمیق تر یاد بگیریم‌؛ موسسه آنلاین استاد سعید به روش مدرن فرایار و بدون استفاده از زبان واسطه و ترجمه به آموزش انواع موهای حیوانات در زبان عربی می‌پردازد؛ با دیدن این ویدئو و گوش دادن به نحوه‌ی تلفظ کلمات انواع موهای حیوانات را کشف خواهی کرد! 

نظرت درباره ی این ویدئو چی بود ؟ چه کلماتی رو توانستی کشف کنی ؟ 

 

 

الفراء

 

 

السَبِيب 

 

 

 

الشعر 

از کشفیاتتان در نظرات برای ما بنویسید و منتظر مقالات بعدی باشید!

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=7154
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مبینا مردان زاده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد موهای حیوانات در زبان عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

اینستاگرام

یوتیوب

تلگرام

واتساپ

آپارات

روبیکا

سروش

ایتا

آی گپ

گپ

در وب سایت استاد سعید شما دسترسی به هزاران محتوای آموزشی دارید؛ همچنین ما دائما در حال تولید دوره های آموزشی و کاربردی زبان ها برای شما هستیم. برای یادگیری زبان فقط کافیه تلاش با برنامه داشته باشید.