شهر دوستان

477 بازدید

یک انیمیشن شاد ، رنگارنگ ، جذاب و آموزنده برای تقویت مهارت های اجتماعی بچه ها و شناخت ارکان مهم اجتماع مانند: خدمات امداد و نجات . این جمله می تواند یک تعریف درست و دقیق از انیمیشن سریالی “َشهر دوستان” باشد . مکس ، تد و الفی کاراکتر های اصلی این مجموعه دیدنی هستند که البته در دوبله زبان عربی آن ها را با نام های : ساهر و بنان می شناسید 

این مجموعه تولید کشور نروژ ، سال 2017 منتشر شد و به زودی جای خود را در میان بهترین و پرمخاطب ترین انیمیشن ها پیدا کرد . هر قسمت ده دقیقه ای این مجموعه یک ماجرای جدید را مطرح می کند و با داستان های کمدی ، با نمک و ساده ی خود در دل بچه ها خانه می کند . 

 

 داستان ساده و روزمره این مجموعه می تواند یک ابزار عالی در مسیر یادگیری زبان باشد . چرا که در کنار لذت بردن از این مجموعه می توانید با جملات ساده و کاربردی زبان عربی نیز آشنا شوید و به همراه آن از اصطلاحات ساده و کاربردی آن استفاده کنید . 

آموزشگاه آنلاین استاد سعید با پیشنهاد این مجموعه یک سری انیمیشن جدید به مجموعه کارتون ها ، فیلم ها و انیمیشن های مناسب یادگیری زبان خود اضافه کرده است . 

 

می توانید برای مشاهده بقیه انیمیشن ها به زبان انگلیسی و عربی سری به کتابخانه آموزشگاه آنلاین استاد سعید بزنید .

 

 

این مجموعه را با زیرنویس اختصاصی آموزشگاه آنلاین استاد سعید از دست ندهید . 

 

این مجموعه در سطح متوسط می تواند یک همراه زبانی خوب برای زبان آموزان دوره فرایار زبان عربی و کودکان و نوجوانان دوره کاوش زبان عربی آموزشگاه آنلاین استاد سعید باشد . 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=5413
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مبینا مردان زاده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد شهر دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.