به نام پروردگار سخن

مجموعه نقاشی (انگلیسی)

1616 بازدید

نقاشی نقاشی

زبان ابزار ارتباط است و باید بتوانیم از زبان نقدا استفاده کنیم.

یادگیری یکپارچه محتوا و زبان CLIL که اختصار (Content and Language Integrated Learning) است یکی از زیباترین و کارآمدترین شیوه‌های یادگیری زبان است. طبق این شیوه می‌توان زبان را در دل یک مهارت کاربردی دیگر یاد‌گرفت. دقیقا همانگونه که ما زبان مادری را فراگرفتیم. زبان جدا از فعالیت‌های زندگی نیست در کودکی حین یادگیری مهارت راه رفتن در معرض واژگان مخصوص راه رفتن قرار گرفتیم. هنگام غذا خوردن اصطلاح مخصوص آن را از زبان بزرگ تر ها شنیده ایم و در هنگام تصادف با واژگان خاص این موضوع آشنا شدیم، در مقاطع بالاتر در هر حرفه، مهارت یا شغلی، کلمات بیشتری را در زبان خود کشف کردیم و به کار بردیم که تا قبل از آن در واژگان روزانه ما نبود ! برای مثال تا قبل از مدرسه واژه نمره یا ترم یک و دو ،مشورطی را نمیشناختیم، و تا قبل از دانشگاه با اصطلاحات و واژگانی مثل انتخاب واحد, پایان نامه و یا ارزشیابی به آن مفهوم های مشخص آشنا نبودیم! و تا قبل از خواندن شاهنامه با واژگان مخصوص آن آشنا نشدیم! حال میتوانیم یادگیری زبان جدید را نیز به همین شکل تصور کنیم، اگر میان زبان مقصد و آموزش فاصله ای بگذاریم و بتوانیم به زبان مقصد فقط به دید زبانی نگاه کنیم می‌توان به هدف یادگیری زود تر و کامل تر رسید.

با این تفکر و این متد جدید یادگیری موسسه استاد سعید با ارائه مجموعه‌ای از ویدئو های مخصوص یادگیری نقاشی به کودکان و نوجوانان اجازه می‌دهد که در کنار یادگیری مهارت نقاشی، با واژگان کاربردی این مهارت آشنایی پیدا کنند و با کشف واژگان جدید ناخودآگاه با یادگیری زبان همراه شوند و به صورت حرفه ای زبان را از راه درست یاد بگیرند. مجموعه نقاشی نقاشی تینی تاکی های کودک و نوجوانان را با خود همراه می‌کند تا هم نقاشی را به راحتی یاد بگیرند و بتوانند به طور حرفه ای وسایل و حیوانات مختلف را نقاشی کنند و هم در این حین با زبان انگلیسی زندگی کنند و با شنیدن اصطلاحات و واژگان بدون خستگی و احساس یادگیری کلمات و اصطلاحات مختلفی را کشف کنند.

با نوشتن دیدگاه خود به این نوشته امتیاز بدهید
2.3/5
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=4312
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
سعید اسحاقی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد مجموعه نقاشی (انگلیسی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

اینستاگرام

یوتیوب

تلگرام

واتساپ

آپارات

روبیکا

سروش

ایتا

آی گپ

گپ

در وب سایت استاد سعید شما دسترسی به هزاران محتوای آموزشی دارید؛ همچنین ما دائما در حال تولید دوره های آموزشی و کاربردی زبان ها برای شما هستیم. برای یادگیری زبان فقط کافیه تلاش با برنامه داشته باشید.