به نام پروردگار سخن

بهترین راه یادگیری کلمات جدید انگلیسی

427 بازدید

اولین قدم یادگیری زبان چیست؟

تصور کنید یادگیری زبان مانند ساخت یک خانه ی باشکوه در محل زندگی مورد علاقه و ایده آل شماست و شما مهندسان این خانه رویایی هستید!

اگر آمادگی از نظر ذهنی برای یادگیری یک زبان مانند نقشه اولیه و طراحی این خانه باشد اولین ستون های خانه‌ی زبانی شما کلمات هستند! بله درست شنیدید یادگیری مهارت‌های زبانی به تصور کردن و آمادگی ذهنی و مهندسی شما نیاز دارد.

با استفاده از لغت شما می‌توانید یک قدم بلند به سوی پیشرفت بردارید و علی رغم تمام شعار ها! خیر! این یک شعار نیست.

لغات و کلمات در تمام مسیر زبانی شما همراه شما هستند. از ابتدای سطح Basic  تا  Intermediate و همچنین Advance کلمات نقش کلیدی و سرنوشت سازی را برای شما ایفا می‌کنند؛

آموزشگاه آنلاین استاد سعید با سابقه‌ی برگزاری دوره‌های متعدد کلاس زبان آنلاین در سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی (برای غیر فارسی زبان‌ها) بعد از بررسی‌های بسیار به اهمیت دانستن لغت‌ها و مفردات در یادگیری زبان خارجه پی بردند.

چرا کلمات در یادگیری زبان اهمیت دارند؟ 

نقش پر رنگ لغات در یادگیری زبان خارجه مانند انگلیسی چند دلیل بسیار مهم دارند که از مهم ترین های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 کلمات حلقه‌های ارتباطی میان تمام مهارت‌های زبانی هستند!

چهار مهارت زبانی: مکالمه، شنیدن، نوشتن و خواندن که مطمعنا آن‌ها را با نام‌های speaking, listening, reading, writing نیز می‌شناسید نقش بسیار مهمی را در یادگیری مهارت زبانی شما ایفا می‌کنند و آنقدر حائز اهمیت هستند که برای هر کدام کتاب‌های جدا گانه، تحقیقات تجربی مختلف و حتی کلاس‌های تخصصی و مهارت پرور طراحی شده است! لغت همان حلقه‌ای ست که تمام مهارت‌های زبانی را به هم پیوند می‌زند! با دانستن کلمات می‌توانید در خصوص موضوعات مختلف صحبت کنید، کلمات مختلف را در جمله‌های ساده بیان کنید، در متن‌های مختلف این کلمات را پیدا کنید و بخوانید وهمچنین در فیلم‌ها، موسیقی و صوت‌های آموزشی آن را بشنوید! پس فراموش نکنید:

لغت ها به شما قدرت شروع می‌دهند.

اعتماد به نفس زبانی با دانستن کلمات جدید!

یادگیری نحوه‌ی نوشتن یک انشاء با سطح زبانی بالا کار آسانی به نظر نمی‌رسد؛ برخی متخصصان زبان معتقدند بعد از یادگیری زبان می‌توان حتی در دوره‌های ساده فقط مهارت نوشتار را به زبان آموزان آموزش داد. آموزش‌های مستقیم قواعد نیز در سال‌های گذشته عدم موفقیت خود را ثابت کرده است و دید منفی نسبت به قواعد یادگیری را کند می‌کند و روش‌های جدید یادگیری قواعد زبان‌های خارجه نیاز به تمرکز و قدرت زبانی متوسطی دارد. دانستن کلمات نقطه‌ای است که به شما اعتماد به نفس و احساس خوب را هدیه می‌دهد! یادگیری زبان رابطه‌ی تنگاتنگی با علم روان شناسی دارد. با دانستن کلمات در هر موضوع و تاپیکی می‌توانید کم کم وارد مسیرهای جلوتر شوید و زبان را به صورت بهتر و احساس خوب آموزش ببینید! پس:

یادگیری لغت را دست کم نگیرید!

بالا بردن سطح زبانی با یادگیری کلمات! vocabulary

تعیین سطح زبان انگلیسی می‌تواند یک چالش بزرگ برای زبان آموزان زبان انگلیسی باشد! برای تعیین سطح زبان انگلیسی می‌توانید از تعیین سطح آموزشگاه آنلاین استاد سعید استفاده کنید و یا به بهترین سایت های تعیین سطح آنلاین زبان سر بزنید! در مسیر یادگیری زبان خارجه شما می توانید با کلمات سطح زبانی خود را به رخ بکشید!

یادگیری واژگان زبان انگلیسی یک شروع مطمئن!

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به یادگیری زبان خارجه علاقه دارید اما نمی توانید به صورت مستمر زبان بخوانید یا سطح زبانی خود را بالا ببرید با آموزشگاه آنلاین استاد سعید همراه باشید! یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند گاهی انرژی ذهنی شما را بگیرد چرا که نمی‌دانید کی برای رفتن به سراغ یک درس جدید آماده‌اید و یا چرا بعد از حفظ کردن هر درس آن گرامر یا لغت را از یاد میبرید و دوباره باید از اول شروع کنید.

یادگیری زبان انگلیسی با تمرکز برای یادگیری کلمات جدید می‌توانید در طی مدت کوتاه شما را در یک جایگاه راضی کننده قرار بدهد

چرا یادگیری کلمات انگلیسی سخت است؟

راه های مختلفی برای یادگیری کلمات جدید انگلیسی وجود دارد! اگر شما هم از آن دسته زبان آموزانی هستید که هنوز نتوانستید کتاب 504 را تمام کنید و کلمات آن را به خاطر بسپارید با ما همراه باشید!

موسسه آنلاین استاد سعید در این مقاله بهترین و موثرترین راه‌های یادگیری کلمات راه برای شما بیان می کند اما به چند قانون زبانی توجه کنید:

روش مناسب خود را پیدا کنید!

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد یادگیری یک زبان خارجه نیاز به مطالعات روان شناسی دارد. موثرترین راه یادگیری زبان راه شخصی سازی شده مناسب شخصیت خاص شماست! اول از همه خود را بشناسید و زبان خارجی را آموزش ببینید! دوره آنلاین فرایار زبان انگلیسی آموزشگاه آنلاین استاد سعید با جدیدترین تست‌های زبانی و بر اساس جدیدترین روش‌های شخصی سازی زبان را برای شما ساده سازی می کند.

از بهترین و جدیدترین اپ‌های آموزش کلمات استفاده کنید:

اگر شاغلید و فرصت کمی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید می‌توانید از اپ‌های آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید. در دنیای امروزه با کمک هوش مصنوعی اپلیکیشن‌های زبانی بسیاری طراحی و منتشر شده است که می‌تواند یادگیری زبان را برای شما روشن تر و راحت تر کند. مطمعنا اسم اپ‌هایی مانند Doulingo  و babble شنیده اید. این برنامه‌ها به صورت رایگان و روزانه زبان را به شما آموزش می‌دهد.

WordUp

 

این اپ به آموزش کلمات بر اساس دسته بندی موضوعی می پردازد و به شما یک دیکشنری رایگان موضوعی زبان را هدیه می دهد. شما پس از ورود به برنامه با انتخاب فیلد و موضوع مورد نظر خود به صورت روزانه کلمات جدیدی را آموزش خواهید دید؛ و ارزیابی می شوید. 

Word to Word

این اپلیکیشن یک بازی زبانی است! اگر در سطح متوسط از آموزش زبان هستید این اپلیکیشن برای یادگیری زبان انگلیسی شما مناسب است با استفاده از این به کلمات جدید را با بازی یاد خواهید گرفت. 

Anki app

حتما روش یادگیری زبان با استفاده از فلش کارت به گوشتان خورده است با این اپ به صورت مدرن فلش کارت را در همه جا همراه خود داشته باشید

معجزه تکرار را از یاد نبرید:

در یادگیری زبان خارجه توجه داشته باشید که باید هر روزه و مستمر باشد. حتی اگر فکر می‌کنید کیفیت یادگیری زبان شما در طول چند روز رشد مثبتی ندارد به این کار ادامه دهید…کم کم اثر مثبت آن را خواهید دید.

خانوادگی زبان یاد بگیرید!

فراموش نکنید که برای قرار دادن یادگیری زبان انگلیسی در مسیر روزانه باید انگیزه و اهرم فشاری را برای خود قرار دهید! شما می توانید با هدف گزاری‌های روزانه و خانوادگی می‌توانید زبان آموزش ببینید. آموزشگاه آنلاین استاد سعید برای سنین و سطوح مختلف پکیج‌ای کلاس زبان آنلاین را در نظر گرفته است؛ شما می‌توانید از دوره زبان تینی تاک برای کودکان، دوره پیشرفته و مدرن فرایار برای جوانان وعلاقه‌مندان به جدید ترین روش های زبانی اند و دوره ترمیک آموزیار برای کسانی که نیازمند یک مربی زبانی هستند استفاده کنید

بهترین روش یادگیری کلمات در زبان انگلیسی چیست؟

آموزشگاه آنلاین استاد سعید دراین مقاله برای دنبال کنندگان کتابخانه ی دیجیتال، زبان آموزان خود و عشاق زبان انگلیسی یک پکیج رایگان خود آموز بی نظیر تقدیم کرده است:

در این مقاله شما با کلیک بر روی موضوعات مختلف می توانید این در سطوح مختلف کلمات را آموزش ببینید و کشف کنید، ابتدا به سادگی با کلمات آشنا شوید و سپس در مکالمه های کوتاه کلمات را کشف و استفاده کنید

يادگیری شغل‌ها در زبان انگلیسی 

یادگیری اعضای خانواده به زبان انگلیسی 

در این بخش به صورت ویدئو‌های طبقه بندی شده اعضای خانواده را خواهید شناخت و مکالمه‌های ساده در اختیار شما قرار گرفته است

غذاها و نوشیدنی‌ها به زبان انگلیسی 

عنوان غذا‌ها و نوشیدنی‌ها همیشه یکی از چالش های جذاب یادگیری زبان است. با یک کلیک شما می‌توانید در سطوح مختلف کلمات و مکالمه‌های مربوط به غذا ها و نوشیدنی‌ها را آموزش ببینید

محتوای آکارئون

انواع لباس‌ها به زبان انگلیسی

در این لیست با یک کلیک تمام کلمات مربوط به لباس‌ها و اکسسوری را به انگلیسی آموزش ببینید

اعداد به زبان انگلیسی 

در این لیست با یک کلیک تمام کلمات مربوط به اعداد و شمارش اعداد را به انگلیسی آموزش ببینید. 

انواع مکان‌ها به زبان انگلیسی

در لیست زیر با یک کلیک تمام کلمات مربوط به مکان‌ها و جهت‌ها را در زبان انگلیسی آموزش خواهید دید 

Alphabet LAND

انواع اشیاء و وسایل انگلیسی 

در لیست زیر با یک کلیک تمام کلمات مربوط به انواع وسایل در زبان انگلیسی آموزش خواهید دید. 

فصل‌ها و تاریخ‌ها به زبان انگلیسی

یکی از چالش برانگیزترین موضوعات در یادگیری زبان انگلیسی یادگیری کلمات ماه‌ها و صحبت کردن درباره‌ی تاریخ است که باعث اشتباهات بسیاری برای زبان آموزان می‌شود. در این لیست می‌توانید به راحتی نحوه ی صحبت درباره‌ی تاریخ را کشف کنید. 

آب و هوا به زبان انگلیسی

توصیف آب و هوا از موضوعات مهمی ست که در زبان مقصد به آن احتیاج دارید. در این لیست می توانید با انواع کلمات و نحوه توصیف کلمات آشنا شوید. 

هفت روز هفته به زبان انگلیسی

در این لیست اسامی روزهای هفته به زبان انگلیسی را کشف خواهید کرد. 

انواع فعالیت ها به زبان انگلیسی

چطور در زبان انگلیسی کاری که انجام می‌دهم را توصیف کنم؟ در این لیست پر کاربردترین کارهایی که در طول روز انجام می‌دهیم را کشف خواهید کرد. 

احساسات و مشکلات در زبان انگلیسی

چطور در زبان انگلیسی احساسات و مشکلات خود را بیان کنم و درباره ی آن صحبت کنم؟ 

انواع رنگ ها به زبان انگلیسی

انواع رنگ ها به زبان انگلیسی چه می شوند؟ شما می‌توانید با استفاده از این لیست کلمات مربوط به رنگ ها را آموزش خواهید دید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=7627
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مبینا مردان زاده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین راه یادگیری کلمات جدید انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

اینستاگرام

یوتیوب

تلگرام

واتساپ

آپارات

روبیکا

سروش

ایتا

آی گپ

گپ

در وب سایت استاد سعید شما دسترسی به هزاران محتوای آموزشی دارید؛ همچنین ما دائما در حال تولید دوره های آموزشی و کاربردی زبان ها برای شما هستیم. برای یادگیری زبان فقط کافیه تلاش با برنامه داشته باشید.