کارتون هنا و عمر

220 بازدید

کارتون هنا و عمر

اگر شما هم به یادگیری زبان عربی علاقه مندید و وقت زیادی را برای آن صرف می‌کنید مسلما تا به حال اسم مجموعه هنا و عمر به گوشتان خورده!
هنا و عمر یک مجموعه بین المللی برای یادگیری زبان عربی و همانطور آشنایی با فرهنگ  اسلامی است . این مجموعه در هر قسمت یک فرهنگ درست و یک پیام تربیتی و زیبای اسلامی را در قالب یک ویدئو کوتاه جذاب به ما هدیه می‌دهد .


از دیگر ویژگی های این مجموعه تاکید بر ترانه و موسیقی ست . ارسال پیام با موسیقی و ترانه ای زیبا و لطیف راهی ست که سازندگان این مجموعه انتخاب کردند ؛ و همین ویژگی را می‌توان ویژگی شاخص این مجموعه نسبت به انیمیشن های دیگر دانست . یادگیری زبان در قالب موسیقی و ترانه :

⁃ ساده تر

⁃ جذاب تر

⁃ و سریع تر است !

چراکه در آهنگ و ترانه یک کلمه یا جمله چندین بار تکرار می‌شود و در ذهن ما بدون تلاشی برای حفظ کردن می‌ماند !
یادگیری با موسیقی و ترانه حالت خشک و سادگی دیالوگ ها را ندارد و با تصویر سازی زیبا می‌توان آن را از جذاب ترین راه ها برای یادگیری زبان شناخت و همینطور با تکرار چند باره جملات مقدار زیادی جمله و اسلوب در یک بازده کوتاه جزو اکتشافات ما می‌شود .

 

هنا و عمر پکیج کامل و شاملی برای یادگیری زبان عربی از کمترین سن است . شما می‌توانید حتی بدون توجه به تصاویر فقط با گوش دادن به موسیقی و ترانه کلمات بسیاری را به خاطر بسپاریم و یاد بگیریم ، مقدار زمان کوتاه ، تنوع بسیار و موضوعات آموزنده را هم می‌توان به نکات آموزنده این مجموعه جذاب و دیدنی اضافه کرد .


این مجموعه جزو جدا نشدنی دوره کاوش آموزش زبان عربی به کودک و نوجوانان ، و یک پکیج پیشنهادی به زبان آموزان دوره آموزیار و فرایار زبان عربی است .
با هنا و عمر در مسیر یادگیری زبان عربی و آشنایی با فرهنگ اسلامی در یک محیط شاد و خانوادگی همراه شوید .

این نوشته در حال تکمیل است.

با نوشتن دیدگاه خود به این نوشته امتیاز بدهید
2.3/5
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=6880
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
سعید اسحاقی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کارتون هنا و عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.