به نام پروردگار سخن

واژه نامه لانگمن LDOCE6

218 بازدید

واژه نامه (دیکشنری) مهمترین ابزار کمکی در یادگیری زبان دوم به شمار می‌رود. برخی آن را معلم همراه بدون مزد میدانند. در زمینه انگلیسی واژه نامه های بسیاری زیادی وجود دارد که از لحاظ موضوع و حجم با یک دیگر تفاوتهایی دارد. که برخی استفاده تخصصی ویا تاریخی دارند و برخی برای انگلیسی زبان ها تالیف شده است. در وادی یادگیری زبان دوم باید از واژه نامه های مخصوص زبان آموزی یا اصطلاحا “Learner’s Dictionary” و البته از واژه نامه های معاصر”Contemproray Dictionary”استفاده کرد. در این نوشته یکی از بهترین واژه نامه های معاصر و مناسب برای زبان آموزن در سطح متوسط و پیشرفته را خدمت شما معرفی می‌شود.

دیکشنری معاصر لانگمن 6 (Dictionary of English – LDOCE6) از انتشارات Pearson Education با امکانات فوق العاده بهترین ابزار شما در دوره‌های انگلیسی  آموزشگاه آنلاین استاد سعید خواهد بود. اپلیکیشن این واژه نامه آنلاین برای کوشی های اندروید و آیفون در دنیای وی وجود دارد که به راختی می‌توان از این واژه نامه انگلیسی رایگان استفاده کنید.  لانگمن 6 دارای امکانات بیشماری است از جمله:
300000 واژه و ترکیب معاصر
تلفظ گویای کلمات به لهجه آمریکایی و انگلستانی به همراه 
شرح ساده و آسان واژه ها
مثال های کاربردی و البته گویا برای هر واژه
هم خانواده‌ها و متضادهای واژگان (synonyms & antonyms)
هم‌آیندهای واژگان (collocation)
تصاویر جذاب برای بسیاری از واژه ها
دستیار نویسنده و…

با نصب این واژه یک معلم خصوصی انگلیسی زبان را با خود همراه کنید. و هرگاه در تلفظ کلمات یا در معانی کلمات دچار شک شدید حتما با LDOCE یک مشورت کوتاه داشته باشید.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=3141
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
سعید اسحاقی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد واژه نامه لانگمن LDOCE6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

اینستاگرام

یوتیوب

تلگرام

واتساپ

آپارات

روبیکا

سروش

ایتا

آی گپ

گپ

در وب سایت استاد سعید شما دسترسی به هزاران محتوای آموزشی دارید؛ همچنین ما دائما در حال تولید دوره های آموزشی و کاربردی زبان ها برای شما هستیم. برای یادگیری زبان فقط کافیه تلاش با برنامه داشته باشید.

لینک ها

مقالات اخیر