ماجراهای منصور

139 بازدید

ماجراجویی های منصور و دوستان

اگر علاقه مند به یادگیری زبان عربی هستید مطمعنا تا به حال کارتون ها و سریال های بسیاری را امتحان کردید ! دنبال یک مجموعه جذاب گشتید اما نتوانستید چیز جذابی پیدا کنید ! از سرچ بسیار خسته اید به  همان چند مجموعه شناخته شده اکتفا کرده اید ؟

موسسه استاد سعید مجموعه “ماجراهای منصور” را به شما پیشنهاد می‌دهد . به جرات می‌توان گفت این انیمشن سریالی می‌تواند با تولیدات کشور های غربی رقابت کند . این مجموعه را از نظر کیفیت تصویر و صدا ، جذابیت داستان وقصه ها می‌توان در رتبه اول قرار داد و با بهترین مجموعه های تولید شده برای کودکان و نوجوانان در رقابت دانست . این انیمیشن سریالی توسط پویانمایی امارات تولید و در سال 2013 از شبکه ابوظبی امارات و شبکه سما دبی به لهجه خلیجی پخش شد . این مجموعه تا سال 2019 در پنج فصل و 94 قسمت پخش شده است و به دلیل استقبال بالا به زبان های مختلف دنیا دوبله و در شبکه هایی مانند ماجد نیز در اختیار عربی دوستان قرار گرفت و به یکی از انیمشن های موفق در زمینه انتقال فرهنگ عربی و سرگرمی تبدیل شده است . 

منصور نوجوانی بشاش و کنجکاو است که در هر قسمت با دوستان ‌خانواده اش سعی می‌کند به آرزو ها و آرمان هایش برسد . تکنولوژی را می توان عضو جدا ناشدنی از این مجموعه دانست . شما با ماجراجویی به همراه منصور با دنیایی خلاق ، جذاب و زیبا همراه می‌شوید ، موضوعات جدیدی چون انرژی ، بازی های الکترونیکی ، ربات ها ، هیپنوتیزم و… را می‌توانید در این انیمیشن سریالی فوق العاده پیدا کنید ! 

این نوشته در حال تکمیل است.

با نوشتن دیدگاه خود به این نوشته امتیاز بدهید
2.3/5
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=6870
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
سعید اسحاقی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ماجراهای منصور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.