0
0

محمد کریمی

سلام، من محمد کریمی یزدآبادی؛ یک جوان که متولد اواخر دهه هفتاد هستم. به یادگیری زبان های مختلف خیلی علاقه مندم؛ همینطور اینترنت و دنیای دیجیتال. دانشجو رشته مدیریت هستم و از یادگیری اصلا خسته نمی شم. همچنین تلاش میکنم با دوستانم در مجموعه استاد سعید لذت بخش ترین تجربه آموزش زبان را براش شما فراهم کنیم.

  • بیوگرافی
  • دوره ها

محمد کریمی یزد آبادی متولد سال 1379 در شهر زیبای اصفهان می باشد. او دوران دبیرستان خود را کتاب های زیست سپری کرد و الان نیز دانشجوی رشته مدیریت در دانشگاه آزاد نجف آباد می باشد.

محمد علاقه ی بسیار زیادی در حوزه آموزش دارد؛ بیشتر از جنس زبان های خارجی البته! ناگفته نماند که زندگی او بیشتر با فضای دیجیتال گره خورده است.

زبان انگلیسی 90%
دیجیتال مارکتینگ 80%
طراحی وب 90%
تولید محتوا 100%

تفکر مجموعه استاد سعید در روز های سرد زمستان سال 1398 در حال تشکیل شدن بود. هم بنیان گذاران این مجموعه در ابتدا، سعید اسحاقی و محمد کریمی بودند. هدف آن ها ایجاد یک بستر و تفکر آموزشی بود تا همه بتوانند لذت شیرین یادگیری زبان را تجربه کنند.

محمد با تخصص و تجربه ای که داشت ؛ مسئولیت مدیریت فروش دیجیتال در این تیم را به عهده گرفت. و همچنین طراحی سایت استاد سعید نیز به عهده ایشان می باشد.

 

از مجموعه وظایف ایشان در تیم ما:

محمد کریمی سابقه طولانی در حوزه دیجیتال مارکتینگ داشته است. از سوابق درخشان ایشان می توان به فروشگاه اینترنتی بنیفر شاپ اشاره کرد. همچنین تجربه ایشان در بهینه سازی محتوا برای موتور های جستجو (SEO) کمک شایانی به مجموعه های زیادی کرده است.

 

محمد اعتقاد شدیدی به کار تیمی دارد؛ کار تیمی در خون اون جریان دارد. و همین باعث شده که تیم استاد سعید بسیار چابک باشد.

بی نهایت علاقه مند به مطالعه می باشد؛ از طرفی عطش شدید او به یادگیری؛ تاثیر بسیار زیادی در رشد و موفقیت او داشته است.

محمد روزانه در حال ارتقاء خود می باشد و هیچ گاه توقف در ذهن او معنی ندارد.

هیچ دوره ای یافت نشد