به نام پروردگار سخن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

به نام پروردگار سخن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
فرایار یک سبک نو برای یادگیری و فراگیری هر زبانی است

فرایار عربي یک نگاه جدیده،در مقوله زبان آموزی ، یک منظومه یادگیریه ، فرایار یک سبک زندگی زبانی است .فرایار یعنی شنا کردن دراقیانوس زبان عربي. فرایار ماجراجویی زبانی. فرایار یعنی کشف زبان عربي بر اساس علاقه توی شش ماه اونم با لذت!

در دوره فرایار عربي هر شرکت کننده پس پشت سرگذاشتن تست شخصیت، برنامه اختصاصی و راهنمایی های مورد نیاز خود را بر اساس تیپ شخصیتی‌اش دریافت میکند و تمامی فعالیت‌ها را به صورت شخصی سازی شده و متناسب با روحیات و هماهنگ با نیازهای خود انجام می‌دهد.

 

دوره شش ماه فرایار عربی یک دوره ی مهارتی است.
 مهارت ها در دوره فرایار سه دسته میشه:

1. دسته اول : (مهارت های چهارگانه زبانی) گوش کردن ، گفتگو کردن ، خواندن و مهارت نوشتن .

2. دسته دوم : (مهارت های زبان آموزی) مهارت های زبان آموزی.

3. دسته ی سوم  : مهارتهای فنی در دنیای دیجیتال.

 

دوره ی فرایار زبان عربی یه دوره یادگیری زبان کاملا کاربردی و شخصی سازی شده است، که در آن اطلاعات تخصصی شما دریچه ی نفوذ شما به زبان جدید تلقی میشود که با بهرگیری از آن، در پایان دوره فرایار در زمینه زبان تخصصی  می‌توانید به راحتی صحبت کنید و ضمنا، در دوره ی فرایار زبان عربی استاد سعید یک محتوای مشترک در قالب کتاب الکترونیکی وجود دارد، که به آسانی به شما در زمینه زبان عمومی یا زبان مشترک کمک میکند .

در دوره فرایار عربی استاد سعید  شما کم کم با ورود به سیستم فرایار وارد یک سبک زندگی زبانی اکتشاف محور می‌شوید  به شکلی  که حتی در خواب هم به فکر زبان هستید.

هدف دوره فرایار شش ماهه زبان عربی خودکفایی زبانی است. خودکفایی مورد نظر سه شاخصه مهم دارد:

 1. خودآموزی
 2. خودارزیابی
 3. خودتصحیحیدر پایان دوره که رسیدید برای ادامه مسیر دیگه نیاز به کلاس و آموزگار نخواهید داشت . یادتون باشه هر زبانی اینقدرعمیق و گسترده است  که نمیشه تو شش ماه کاملا کشفش کرد همانطوری که ما بعد از سالها هنوز به تمام زبان فارسی اشراف نداریم . با فرایار در حوزه زبان عمومی تخصصی به سطحی از توانایی زبانی و مهارت ها میرسید که دیگه به کسی نیاز نخواهید داشت .

در دوره فرایار یک پشتیبانی 8 ماهه شبانه روزی، در کنار دو جلسه آنلاین 1 ساعت و نیمه وجود دارد.

مراحل فرایار عربی

 1. یک ماه امادگی
 2. شش ماه اصل دوره
 3. یک ماه پشتیبانی بعد از فرایار

ضمانت دروه فرایار: در صورت انجام کامل و دقیق تمام فعالیت های فرایار و عدم زسیدن به هدف مشخص شده در ابتدای دوره؛ وجه دریافت شده به صورت کامل به شما برگردانده می شود.

برای مشاهده نمونه کلاس‌های فرایار انگلیسی و عربی بر بروی کلید آشنایی بیشتر بزنید

امکان شرکت در دوره به صورت آنلاین و حضوری در دوره فرایار وجود دارد و محتوی دوره هم به صورت محتوای فیزیکی (کتاب) و هم محتوای الکترونیکی (ویدیو) می‌باشد.

فرایار در اصل یک کارگاه یادگیری و فراگیری زبان است که به صورت هیبریدی برگزار می‌شود

فرایار عربی

شنبه- چهارشنبه

ساعت: 16:30

 

شنبه- چهارشنبه
ساعت: 16:30
مبلغ 900000 ت به مبلغ تمام شده دوره اضافه می‌شود.

قیمت با تخفیف 25%: 5،100،000 ت
کد تخفیف: farof25

فرایار انگلیسی

شنبه- چهار شنبه

ساعت: 18:15

شنبه- چهارشنبه

ساعت: 18:15
مبلغ 900000 ت به مبلغ تمام شده دوره اضافه می‌شود.

قیمت با تخفیف 25%: 5،100،000 ت

کد تخفیف: farof25

 • توجه
  – در صورت تمایل به شرکت در دوره فرایار به صورت حضوری، آنلاین و یا آفلاین قبل از خرید دوره با پشتیبانی 0993191422 تماس تلفنی حاصل نمایید.
 • – دوره حضوری در دفتر آموزشگاه (اصفهان شهر ابریشم) برگزار خواهد شد و تنها دو جلسه هفتگی به صورت حضوری خواهد بود، و بقیه فعالیت های دوره اعم از پشتیبانی در فضای مجازی پیگیری خواهد شد.
 • – دوره آفلاین بر اساس ویدیوهای ضبطی دوره آنلاین و ویدیوهای استدیویی طبق جدول زمانبندی مشترک بین دوره حضوری و آنلاین برگزار می‌شود، و تنها شرکت کننده در انتخاب زمان مشاهده ویدیو جلسات در هفته آزادی عمل دارد، ولی از لحاظ فعالیت های روزانه و پشتیبانی هیچگونه تفاوتی با دوره حضوری و آنلاین ندارد.
 • – ظرفیت کلاس آنلاین و حضوری 12 نفر است. 
 • قیمت اصلی دوره 7،500،000 می‌باشد 
 • – با وارد کردن کد تخفیف، zohor را در زمان خرید محصول هدیه (تخفیف 25%) ویژه تولد امام زمان علیه سلام را دریافت کنید.
 • – امکان خرید قسطی در سه مرحله سه ماهه (قسط اول نقد، قسط دوم و سوم در قالب 2 فقره چک با فاصله یک ماه از همدیگر) وجود دارد. در پرداخت قسطی قیمت دوره 7،500،000 محاسبه خواهد شد.
   پیامرسان گپ را پس از ثبت نام بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و از طریق جعبه ابزار عضو گروه فرایار شوید.
 • – در صورت عدم داشتن رمز پویا برای خرید آنلاین محصول، پس از ثبت سفارش دوره فرایار، وجه دوره را به شماره کارت بانک ملی 6037997279783931 به نام سعید اسحاقی یزدآبادی واریز فرمایید، و فیش  واریزی را به شماره پشتیبانی 09931951422 ارسال کنید.