به نام پروردگار سخن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

به نام پروردگار سخن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کلاس خصوصی آنلاین

کلاس خصوصی آنلاین

دیگر نگران کمبود وقت و یا مشغله برای یادگیری زبان نباشید و یا اگر دانش آموز یا دانشجو هستید، نگران شب امتحان نباشید برای آماده شدن در آزمونهای مختلف که نیاز به کمک فوری دارید ، می‌توانید با رزرو جلسه خصوصی به صورت آنلاین و یا حضوری ، خود را برای جلسه امتحان آماده کنید. یا اگر دنبال کلاس خصوصی زبان و یا کلاس خصوصی عربی می‌گردید ، با رززو کلاس خصوصی با استاد سعید با آرامش سر جلسه امتحان حاضر شوید. یا اگر دنبال معلم خصوصی زبان هستید و یا قصد دارید استاد زبان آنلاین و یا استاد زبان حضوری به صورت خصوصی داشته باشید و یا از تدریس خصوصی آنلاین زبان بیشتر لذت می‌برید ، آموزشگاه آنلاین استاد سعید بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. با استاد سعید می‌توانید از مبتدی تا پیشرفته کلاس آنلاین خصوصی داشته باشید. از تدریس خصوصی کتاب زبان انگلیسی دبیرستان و یا تدریس خصوصی زبان عربی دبیرستان تا تدریس خصوصی زبان انگلیسی و عربی در سطح دانشگاه همچنین جلسه خصوصی تقویت صحبت کردن به زبان عربی و انگلیسی برای آماده شدن برای مصاحبه شغلی را می توانید با استاد سعید رزرو کنید. حتی می توانید با استاد سعید دوره های آموزیار و یا فرایار را به صورت خصوصی کار کنید و با اهداف خودتون برسید.

برای رزرو کلاس آنلاین خصوصی و یا کلاس حضوری خصوصی باید چه کار کرد؟

برای رزرو کلاس خصوصی چندین قدم کوچک باید برداشت:

1. اولین قدمی که برای رزرو کلاس خصوصی آنلاین باید بردارید مطالعه نوشته “چگونه یک کلاس آنلاین با کیفیت داشته باشیم؟” 

2. ارتباط با پشتیبان به صورت تلفنی یا از طریق پیامرسان ها با شماره 09931951422 و تعیین زمان و تعدادجلسات

3. واریز وجه مورد اتفاق و شرکت در کلاس آنلاین خصوصی.

قیمت هر جلسه خصوصی چقدر هست؟

قیمت جلسه خصوصی به سطح کار ونوع جلسه حضوری یا آنلاین و تعداد نفرات شرکت کننده و حتد خدماتی که انتخاب می کنید بستگی دارد. اگر جلسه شما نیاز به فعالیت خاصی پیش از برگزاری نداشته باشد حداقل قیمت به آن اختصاص میابد ولی در صورتی که موضوع جلسه شما تخصصی باشد و یا نیاز به فعالیت پیش از جلسه از جمله تولید محتوای اختصاصی و یا پشتیبانی آفلاین پس از جلسه داشته باشد، و درخواست ضبط جلسات و بارگذاری آن در فضای اختصاصی شما در وبسایت استاد سعید را داشته باشید، حداکثر قیمت را به خود اختصاص می‌دهد. در سال 1402  قیمت پایه هر ساعت جلسه آنلاین از 200,000تومان تا 300,0000 تومان متغییر است.

با فراهم کردن بستر مناسب برای شرکت در کلاس خصوصی و رزرو به موقع کلاس و انجام فعالیت های پیشنهادی استاد سعید برای پیش از حضور در جلسه و مشارکت فعال در حین کلاس و انجام دقیق فعالیت های پس از کلاس بهترین تجربه کلاس خصوصی را در فضایی امن و آرامش بخش تجربه کنید.

کلاس خصوصی از راه دوره و لذت بخش را در خانه تجربه کنید

سوالات متداول شما

کلاس خصوصی آنلاین استاد سعید برای یک نفر میباشد ولی امکان محلق شدن سه نفر دیگر وجود دارد و به ازای هر نفر 18% به مبلغ پایه اضافه می‌شود.

مدت زمان به شما بستگی داره ولی اصول جلسات آنلاین بهتره یک ساعت باشه 

بله امکاناستفاده از گوشی برای کلاس خصوصی آنلاین وجود دارد ولی بهتر است از لپ تاپ تا کامپیوتر مجهز به دوربین و میکروفون وارد بشید

نرم افزار خاصی لازم ندارید فقط لازم است مرورگر کروم خودتون را بروز رسانی کنید و ترجیحا برروی گوشی اپلیکیش اختصاصی گوگل میت را نصب کنید

با شماره پشتیبانی استاد سعید 09931951422 از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنید.

در جلسات آنلاین تمامی جلسات خصوصی آنلاین به صورت دوربین باز از طرف استاد و زبان آموز برگزار می‌شود.

امکان ضبط جلسات وجود دارد فقط در صورت:
ضبط صوتی جلسات مبلغ 2% 
 ضبط ویدیویی جلسات حضوری 7% 

در صورتی که ساکن اصفهان و در محدوده شهر ابریشم باشید امکان حضور در دفتر آموزشکاه آنلاین وجود دارد. البته قیمت جلسات حضوری 10% بیشتر خواهد بود. و در صورت برگزاری جلسه خصوصی در مکان انتخابی شما باشد 20% به قیمت پایه افزوده خواهد شد به اضافه هزینه رفت آمد که بر اساس قیمت اسنپ در زمان شروع و پایان جلسه محاسبه می‌شود. 

در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم. برای کسب اطلاع بیشتر می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.
0991951422 در واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد کلاس خصوصی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.