به نام پروردگار سخن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

به نام پروردگار سخن

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سعید اسحاقی یزدآبادی

سلام؛ من سعید اسحاقی یزدآبادی هستم. از جوان های دهه شصت که به لطف خدا تا این لحظه از تلاش کردن خسته نشدم. من الان دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش زبان عربی هستم. و خوشحالم از این که در مجموعه استاد سعید روزانه برای آموزش مردم کشور عزیزم و همچنین و سراسر این کره خاکی فعالیت می کنم.

  • بیوگرافی
  • دوره ها

سعید اسحاقی یزدآبادی متولد سال 1364 می باشد. او در مقطع کارشناسی رشته مترجمی زبان انگلیسی و در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان عربی را سپری کرده است.

سعید اسحاقی هر لحظه به دنبال یادگیری است و همین باعث شده بتواند زبان های مختلف را با تکنیک های خلاقانه و بسیار موثر فراگیرد.

تولید محتوا 100%
زبان انگلیسی 100%
زبان عربی 100%
طراحی دوره 90%

تفکر مجموعه استاد سعید در روز های سرد زمستان سال 1398 در حال تشکیل شدن بود. هم بنیان گذاران این مجموعه در ابتدا، سعید اسحاقی و محمد کریمی بودند. هدف آن ها ایجاد یک بستر و تفکر آموزشی بود تا همه بتوانند لذت شیرین یادگیری زبان را تجربه کنند.

استاد سعید فعالیت آموزشی را به صورت مستمر، و بیشتر از روی علاقمندی شخصی، بدان پرداخت. و با هدف حضور فعال در فضای مجازی با رویکرد فرهنگی آموزشی از  نیمه  سال 97 در قالب یه کانال فرهنگی آموزشی در فضای مجازی با نام “معرض العربية” در پیام رسان های ایتا سروش و تلگرام  مختص زبان عربی و كانال “Exposure” در زمینه زبان انگلیسی به صورت محدود تر فعالیت های را انجام می دهد و همچنین فعالیت هایی در زمینه آموزش زبان فارسی به عرب زبان های از کشورهای مختلف در بستر فضای مجازی داشته است. استاد سعید همچنین در  مقاطع مختلف همکاری هایی با تشکل های دانشجویی دانشگاه اصفهان در زمینه آموزش زبان انگلیسی و یا انجمن علمی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در زمینه آموزش زبان عربی داشته است.

 

مهارت های ایشان در زمینه آموزش زبان های خارجی

 

استاد سعید به دلیل فعالیت 14 ساله به صورت حرفه ای در زمینه زبان انگلیسی، به لهجه امریکایی مسلط می باشد. و همچنین 8 سال از فعالیت حرفه ای او در زمینه زبان عربی نیز می گذرد و همین باعث تسلط کامل ایشان به زبان عربی فصیح شده است. البته استاد سعید به لهجه های مصری و لبنانی و خلیجی هم آشنایی دارد. استاد سعید بی نهایت علاقمند فراگیری زبان های مختلف هست و هم اکنون هم مشغول فراگیری زبان روسی می باشد. بیشتر فعالیت های علمی استاد سعید در حیطه استفاده کاربردی زبان  و  شیوه های به روز آموزش و تربیت مدرس زبان معطوف بوده. به صورت کلی به دلیل پیگری اخبار از منابع مختلف انگلیسیی عربی و فارسی آشنایی نسبتا خوبی با موضوعات خبری دارد.

 

از مجموعه وظایف ایشان در تیم ما:

جمله طلائی  استاد سعید این است که من باید شیرینی آموزش زبان های خارجی را به همه مرم جهان بچشانم.

همچنین با این تفکر قدم در تشکیل مجموعه استاد سعید برداشت.

“مجموعه استاد سعید یک مجموعه فرهنگی آموزشی با هدف شیوا سازی آموزش زبان‌های مختلف از جمله عربی، انگلیسی، فارسی در سطح جهان میباشد. که در کنار فعالیت‌های آموزشی و اقتصادی خود تلاش دارد به عنوان یک هدف فرهنگی به تفاهم و همزیستی بین ملت‌‌ها قدمی هر چند کوچک بردارد و از طرف دیگر احساسی شیرین از فراگیری و یادگیری زبان را در ذائقه دیگران بر جای بگذارد.”