به نام پروردگار سخن

کارتون نقاشی بکش لویی (دوبله عربی)

3970 بازدید

مهارت نقاشی” در دنیای کودکان نقش بسزایی دارد‌. نقاشی کشیدن باز کردن دری جدید به روی دنیای جدید برای کودکان است و می توان گفت هر نقش و رنگی در کشیدن نقاشی کودکان معنا و مفهومی دارد‌. خلاقیت هر کودک در روایت یک داستان؛ وبه تصویر کشیدن یک شیء‌، خیالی یا واقعی‌، در دنیای بیرون و درون متفاوت است‌. عوامل بیرونی مانند محیط زندگی‌، خانواده‌، موسیقی‌، مدرسه و کارتون‌ها و فیلم‌ها در نحوه الهام گرفتن زندگی‌، فکر و خلاقیت بچه ها تاثیر گذار است و خلاقیتشان را بیشتر‌، کمتر و رنگارنگ‌تر و یا حتی خط کشی شده می کند و این همان نقطه‌ای است که می تواند آینده‌ی کودک را بسازد‌. کارتون “نقاشی بکش لویی” با نام اصلی‌“didou” محصول کشور فرانسه‌، داستان خرگوش با نمکی را تعریف می‌کند که هر کدام از نقاشی هایش دنیای جدید و رنگارنگی دارند و می توانند دوستان لویی باشند‌. کارتون Louie: draw me  سال 2006 برای اولین بار به نمایش در آمد و دنیای جدیدی برای کودکان ساخته است‌. این کارتون در سه فصل سال 2008 به پایان رسید اما در بهار سال 2020 یک مجموعه جدید به نمایش در آمد‌.

لویی در هر قسمت این مجموعه یک حیوان‌، مکان یا وسیله جدید را به ساده‌ترین شکل ممکن و در چند مرحله می‌کشد . و بعد از آن ماجراجویی های لویی و دوست کفش دوزک او آغاز می‌شود‌. دیالوگ‌های ساده ومدت زمان کوتاه‌، داستان‌های ساده اما جذاب از ویژگی های مثبت این انیمشین سریالی است‌.

کارتون “‌نقاشی بکش لویی‌” می‌تواند همراه خوبی برای زبان آموزان زبان عربی باشد‌. آموزشگاه آنلاین استاد سعید این مجموعه را به زبان آموزان دوره کاوش پیشنهاد می‌کند‌. این کارتون در کنار مجموعه‌های ناب دیگری که برای کودکان علاقه‌مند به یادگیری زبان عربی در نظر گرفته است. می‌تواند مسیر اکتساب و اکتشاف یک زبان جدید را ساده و پر لذت کند.

اولین قدم زبان آموزی با دیدن کارتون‌ها و فیلم‌ها  لذت بردن است؛ خوب کارتون/فیلم مورد علاقه ات را ببین و از آن لذت ببر.

قدم دوم: حالا می‌توانی برای دومین بار قسمت مورد علاقه را ببینی و خوب به صداها گوش کنی.

قدم سوم: برای تمرین بیشتر بعد از هر دیالوگ مکث کن و تو هم دیالوگ را تکرار کن.

قدم چهارم: حالا شاید بتوانی تند تر و با صدای شخصیت مورد علاقه ات دیالوگ را تکرار کنی و با آن دیالوگ ها را بگویی.

قدم پنجم: حالا تو نقش بازی کن! صدای کارتون/فیلم را کم کن و سعی کن به جای شخصیت صحبت کنی! لحن و صدای او را تقلید کن‌!

برای دیدن مجموعه‌های بیشتر همراه ما باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=6906
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مبینا مردان زاده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کارتون نقاشی بکش لویی (دوبله عربی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

اینستاگرام

یوتیوب

تلگرام

واتساپ

آپارات

روبیکا

سروش

ایتا

آی گپ

گپ

در وب سایت استاد سعید شما دسترسی به هزاران محتوای آموزشی دارید؛ همچنین ما دائما در حال تولید دوره های آموزشی و کاربردی زبان ها برای شما هستیم. برای یادگیری زبان فقط کافیه تلاش با برنامه داشته باشید.

لینک ها