عنکبوتی به نام لوکاس

1395 بازدید

اگر به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مندید و می خواهید با راحت ترین راه ها وارد داستان یادگیری زبان باشید و همچنین به دلیل مشغله های زیاد وقت کافی برای دیدن مستمر فیلم ها و سریال های متنوع را ندارید ! این مقاله برای شماست ! 

دو عنصر سخت بودن و خسته کننده بودن مسیر یادگیری زبان ، همان دو عامل اصلی ست که شما را از استمرار در یادگیری روزانه کلمات و اصطلاحات و در نهایت یک زبان جدید باز می دارد ! اما راه حل چیست؟ 

همان طور که واضح است ، سرعت در دنیای امروز حرف اول را می زند ! و سرعت در یادگیری اصطلاحات و کلمات و همچنین در مهارت مکالمه می تواند یک عامل موفقیت و در عین حال یک نقش اساسی در اعتماد به نفس شما داشته باشد . 

آموزشگاه آنلاین استاد سعید با معرفی مجموعه فانتزی و جذاب “Lucas The Spider” راه میانبری برای حفظ استمرار شما در مسیر یادگیری را پیشنهاد می دهد . 

 

لوکاس یک عنکبوت بامزه و کنجکاو است که شروع به ارتباط برقرار کردن با دنیای جدید بیرون می کند .شما دنیا را از نگاه لوکاس می بینید !  او دوستانی دارد و در ادامه داستان ، دوستان جدیدی نیز پیدا می کند . اینکه پیرنگ ساده ی دیدن زندگی یک بچه عنکبوت چقدر می تواند جذاب باشد به عواملی همچون کیفیت بصری بی نظیر این برنامه و صداپیشگی جذاب آن بر میگردد .

 

در هر قسمت زیر  سه دقیقه ای این مجموعه شما با لوکاس همراه می شوید و داستان های جدیدی را دنبال می کنید. داستانی هایی مثل  اینکه : لوکاس تنهایی چیکار میکند؟! قصه لوکاس و دوست او زنبور ، تمرین تار اندازی و… 

 

 

این مجموعه محصول 2017 آنچنان مورد توجه قرار گرفت که بزودی به عنوان یک برنامه تلوزیونی پخش خواهد شد . انیمشین بسیار کوتاه عنکبوتی به نام لوکاس به طرز باور نکردنی می تواند یک منبع درست یادگیری زبان باشد ! لهجه ی واضح وامریکن کاراکتر ها ، جذابیت بصری ، بکارگیری اصطلاحات جدید و بروز و همچنین وجود زیرنویس انگلیسی از ویژگی های مثبت این مجموعه ست ! 

شما می توانید قبل از خواب ، قبل از رفتن به سر کار ، با دیدن فقط یک قسمت و تکرار آن برای تقویت مهارت شنیداری و مهارت مکالمه خود تلاش کنید . 

 

این مجموعه بی نظیر یکی از ابزار های دوره تینی تاک نوجوانان و دوره فرایار و آموزیار بزرگسالان است ؛ در آموزشگاه آنلاین استاد سعید می توانید متنوع زبان را کشف کنید . 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=5389
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مبینا مردان زاده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد عنکبوتی به نام لوکاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.