عنکبوتی به نام لوکاس

190 بازدید

اگر به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مندید و می خواهید با راحت ترین راه ها وارد داستان یادگیری زبان باشید و همچنین به دلیل مشغله های زیاد وقت کافی برای دیدن مستمر فیلم ها و سریال های متنوع را ندارید ! این مقاله برای شماست ! 

دو عنصر سخت بودن و خسته کننده بودن مسیر یادگیری زبان ، همان دو عامل اصلی ست که شما را از استمرار در یادگیری روزانه کلمات و اصطلاحات و در نهایت یک زبان جدید باز می دارد ! اما راه حل چیست؟ 

همان طور که واضح است ، سرعت در دنیای امروز حرف اول را می زند ! و سرعت در یادگیری اصطلاحات و کلمات و همچنین در مهارت مکالمه می تواند یک عامل موفقیت و در عین حال یک نقش اساسی در اعتماد به نفس شما داشته باشد . 

آموزشگاه آنلاین استاد سعید با معرفی مجموعه فانتزی و جذاب “Lucas The Spider” راه میانبری برای حفظ استمرار شما در مسیر یادگیری را پیشنهاد می دهد . 

 

لوکاس یک عنکبوت بامزه و کنجکاو است که شروع به ارتباط برقرار کردن با دنیای جدید بیرون می کند .شما دنیا را از نگاه لوکاس می بینید !  او دوستانی دارد و در ادامه داستان ، دوستان جدیدی نیز پیدا می کند . اینکه پیرنگ ساده ی دیدن زندگی یک بچه عنکبوت چقدر می تواند جذاب باشد به عواملی همچون کیفیت بصری بی نظیر این برنامه و صداپیشگی جذاب آن بر میگردد .

 

در هر قسمت زیر  سه دقیقه ای این مجموعه شما با لوکاس همراه می شوید و داستان های جدیدی را دنبال می کنید. داستانی هایی مثل  اینکه : لوکاس تنهایی چیکار میکند؟! قصه لوکاس و دوست او زنبور ، تمرین تار اندازی و… 

 

 

این مجموعه محصول 2017 آنچنان مورد توجه قرار گرفت که بزودی به عنوان یک برنامه تلوزیونی پخش خواهد شد . انیمشین بسیار کوتاه عنکبوتی به نام لوکاس به طرز باور نکردنی می تواند یک منبع درست یادگیری زبان باشد ! لهجه ی واضح وامریکن کاراکتر ها ، جذابیت بصری ، بکارگیری اصطلاحات جدید و بروز و همچنین وجود زیرنویس انگلیسی از ویژگی های مثبت این مجموعه ست ! 

شما می توانید قبل از خواب ، قبل از رفتن به سر کار ، با دیدن فقط یک قسمت و تکرار آن برای تقویت مهارت شنیداری و مهارت مکالمه خود تلاش کنید . 

 

شبح در کمپ

69

تمرین تار اندازی

81

بای بای زنبور

75

لوکاس تنها

25

گرفتن مگس

238

عنکبوتی با پرزش بزرگ!

58

خرابکاری بزرگ لوکاس

49

تار های پرنده

77

آسمون داره میوفته

64

منو نخور!

26
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=5389
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مبینا مردان زاده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد عنکبوتی به نام لوکاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.