ماجراجویی های منصور (انگلیسی)

1709 بازدید

کارتون Mansour

اگر شما هم به عنوان یک زبان آموز به دنبال مجموعه های جذاب ، پر ماجرا و بی نظیر هستید با ما همراه باشید ! مجموعه انیمشینی منصور تنها یک کارتون برای سرگرمی نیست ؛ این مجموعه انیمشینی با روایت داستان یک نوجوان اماراتی به اسم “منصور” فرهنگ اصیل عربی را به رخ بینندگان می کشد و علاوه بر این می توان رنگی از مدرنیزه شدن به معنای درست را در آن پیدا کرد . این مجموعه با پخش پنج فصل و 105 قسمت جذاب ؛ می تواند یکی از بهترین کارتون ها به زبان انگلیسی برای شما زبان آموزان عزیز باشد . بله انگلیسی ! “منصور” با کیفیت بالا در تصویر ، صدا و سناریو به  یک مجموعه قابل رقابت با بهترین مجموعه های شبکه های دیزنی و نتفلیکس تبدیل شده است . پس اگر از ترویج فرهنگ غرب خسته شده اید و یا به دنبال یک مجموعه با کیفیت اما اصیل می گردید “منصور” انتخاب درست شماست . 

در هر قسمت از این مجموعه نوجوان قصه ما ،  منصور به همراه دوست روبات خود نانو و دوستان و خانواده اش ماجراجویی های بسیاری دارد. علاوه بر اصطلاحات روزمره و کاربردی شما در این مجموعه با جملاتی مانند : نانو ، تکنولوژی ، بازی های کامپیوتری و… همراه می شوید . موسسه استاد سعید  دیدن این مجموعه را به زبان عربی و انگلیسی به دوستداران یادگیری زبان های جدید تقدیم می کند . 

با توجه به این موضوع که این کارتون به دلیل کیفیت بالا به یک کارتون بین المللی تبدیل شده است به زبان های مختلف مانند : عربی ، فرانسوی ، انگلیسی ، اسپانیایی و لهجه های مختلف عربی دوبله و ارائه شده است و می تواند همراه خوبی در مسیر یادگیری شما ، تینی تاکی ، کاوشگر عزیز و یا زبان آموز فرایار باشد .

 

 

 

چطور از جنبه های زبانی این کارتون استفاده کنم ؟

 

-با علاقه قسمت های این مجموعه را ببین

 

-بدون توجه به معنی به زیرنویس هماهنگ انگلیسی آن دقت کن 

 

کلمات و اصطلاحات جدید را با توجه به موقعیت ها وسکانس های مختلف کشف کن 

 

-برای بار دوم سعی کن همراه منصور دیالوگ ها را تکرار کنی 

 

-بلند از منصور اما همراه و به تقلید از او در کارتون بازی کن و جملات را چند بار و بدون تبق زدن تکرار کن 

 

-با تکرار این حرکت معجزه افزایش سرعت در حرف زدن و کشف کلمات جدید را کشف کن !

با نوشتن دیدگاه خود به این نوشته امتیاز بدهید
2.3/5
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=4731
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
سعید اسحاقی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ماجراجویی های منصور (انگلیسی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.