علم شو! (انگلیسی)

527 بازدید

تقویت مهارت های زبانی در قالب آموزش یک مهارت جدید مبحث جدیدی ست که در مقالات قبلی در خصوص آن صحبت کرده ایم. مجموعه جذاب و دیدنی علم شو از آن دست مجموعه هایی ست که با مشاهده ی آن با موضوعات مهم و سوالات جالبی رو به رو می شویم و به جواب می رسیم ! سوال هایی مانند: چرا گریه می کنیم؟ نبات چطور درست می شود؟ گذشته دایناسور ها چگونه بوده ؟! چرا می ترسیم و… این مجموعه با چاشنی خلاقیت یک برنامه بی نظیر برای کودکان و نوجوانان به ثمر رسانده است .

 موسسه آنلاین استاد سعید با بررسی این مجموعه و با هدف تلفیق تقویت مهارت مکالمه و یادگیری یک مهارت جدید مجموعه “علم شو” با عنوان اصلی “SciShow Kids ” را برای دوستداران یادگیری زبان انگلیسی به روشی مدرن منتشر کرده است ! 

SciShow  با رهبری هنک گرین  از سال 2016 در یوتیوب فعالیت خود را آغاز کرده است و به عنوان یکی از مجموعه های موفق در خصوص یادگیری مباحث علمی به زبان ساده شناخته شده است . این مجموعه با طراحی یک قالب کودکانه برنامه SciShow Kids را جزو برنامه های خود قرار داده و به موفقیت بسیاری رسیده است .  

 
این مجموعه با زیرنویس انگلیسی در اختیار علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی و زبان آموزان دوره های فرایار ، آموزیار و تینی تاک موسسه آنلاین استاد سعید قرار گرفته است . داستان جذاب این مجموعه به علاوه وجود موضوعات کاربردی و جذاب آن برگ برنده این مجموعه بی نظیر است . 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostadsaeed.com/library/?p=5200
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مبینا مردان زاده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد علم شو! (انگلیسی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.