به نام پروردگار سخن

فاطمه اسحاقی

سلام؛ من فاطمه اسحاقی یزدآبادی هستم. از جوان های دهه شصت که همیشه عاشق یادگیری و اشتراک گذاری یافته های خودم با دیگران بوده و هستم. آشنایی من با زبان انگلیسی و مطالعات أزادم من را به سمت یادگیری و در ادامه آموزش زبان عربی سوق داد و الان خوشحالم از این که در مجموعه استاد سعید فعالیت می کنم.

  • بیوگرافی
  • دوره ها

فاطمه اسحاقی متولد سال 1366 در شهر ابریشم استان اصفهان می باشد. او دانش آموخته رشته کتابداری از دانشگاه اصفهان و فعال در زمینه تاریخ معاصر. وعلوم و معارف اسلامی است.

علاقه او به کتاب های اسلامی او را به سمت یادگیری زبان عربی و سپس آموزش و نشر زبان شیرین عربی سوق داد. که با ورود به حوزه آموزش توانمندی خود را در زمینه تولید محتوا نیز به نمایش گذاشت.

تولید محتوا 50%
زبان عربی 60%
زبان انگلیسی 50%
لهجه عراقی 30%
مهارت آموزشی 80%

علاقه وافر فاطمه به کتاب خوانی و تمایل به انجام فعالیت های اجتماعی و داشتن روحیه اجتماعی و شرکت در دوره های تربیت معلم ، از او یک معلم دلسوز و پر شور ساخته است. از مهمترین تجارب آموزشی وی می توان به آموزش زبان عربی در آموزشگاه زبان دانش و اجرای موفق دوره کاوش مکتب الزهرا اصفهان اشاره کرد.


با توجه به جایگاه تمدنی ‌زبان عربی و فارسی در عصر حاضر ، چشاندن شیرینی زبان عربی به هموطنانم ، و اثبات آسان بودن یادگیری آن از اهداف همه روزه من است.

هیچ دوره ای یافت نشد

اینستاگرام

یوتیوب

تلگرام

واتساپ

آپارات

روبیکا

سروش

ایتا

آی گپ

گپ

در وب سایت استاد سعید شما دسترسی به هزاران محتوای آموزشی دارید؛ همچنین ما دائما در حال تولید دوره های آموزشی و کاربردی زبان ها برای شما هستیم. برای یادگیری زبان فقط کافیه تلاش با برنامه داشته باشید.