به نام پروردگار سخن

به نام پروردگار سخن

سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی

آموزشگاه آنلاین استاد سعید 

تعیین سطح 

تعیین سطح توسط مدرسین و کارشناسان آموزشگاه استاد سعید انجام می شود ، تعیین سطح به صورت شفاهی و با هماهنگی از قبل به مدت 15 الی 20 دقیقه انجام میشود و طبق سطح دانشی دانش پذیر در دوره مورد نیاز آماده ثبت نام میشود .

شرایط عضویت 

طبق قوانین سایت ، برای عضویت در سایت استاد سعید ابتدا باید به قسمت عضویت (حساب کاربری) سایت بروید ، در این بخش اطلاعاتی را باید وارد کنید از جمله : نام  ، شماره موبایل و رمز عبور و در نهایت بر روی ثبت نام کلیک کنید .

برای ورود به وبسایت از دو روش میتوانید استفاده کنید : (1) رمز عبور (2) دریافت رمز یکبار مصرف .

ثبت نام و خرید دوره :

دانش پذیران بعد از اینکه توسط مدرسن آموزشگاه استاد سعید تعیین سطح شدن ، می توانند با توجه به دوره مورد نیاز شروع به خرید آن دوره در همین وبسایت استاد سعید بکند . 

خرید دوره به صورتی می باشد که دانشپذیر پس از عضویت در سایت و انتخاب دوره آموزشی و پرداخت آن از طریق درگاه متصل به وبسایت می تواند دوره خریداری شده را در قسمت داشبود خود ببیند و شروع به یادگیری کند .

نکته : مدیر آموزشگاه استاد سعید در بازه های زمانی مختلف مانند : (روز های خاص ، ولادت ها و شرایط ویژه آموزشگاه و ….) کد های تخفیفی به عنوان عیدی و … بر روی دوره های اموزشی قرار می دهد که شما مکی توانید از آن استفاده کنید .

استرداد شهریه :

استرداد به معنی بازگشت هزینه دوره به دانشپذیر می باشد که طبق شرایط خاص ، سیاست حریم خصوصی مشخص شده آموزشگاه استاد سعید صورت میگیرد .

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران آموزشگاه استاد سعید همراه باشید .