به نام پروردگار سخن

حدیثه موذنی

سلام؛ من حدیثه موذنی یک جوان متولد دهه شصت هستم. علاقه زیادی به نویسندگی و تولید محتوا دارم. همین باعث شد که بتونم در زمینه آموزش زبان عربی تولید محتوا کنم؛ همچنین تلاش میکنم با دوستانم در مجموعه استاد سعید لذت بخش ترین تجربه آموزش زبان را براش شما فراهم کنیم.

  • بیوگرافی
  • دوره ها

حدیثه موذنی متولد سال 1366 در شهر شهید پرور قهدریجان از توابع استان زیبای اصفهان می باشد. او دانش آموخته رشته علوم تجربی، زبان و ادبیات فارسی می باشد. با ورود به دوره های آموزشی استاد سعید به سرعت به رشد چشمگیری در زمینه مکالمه عربی دست پیدا کرد تا أنجایی که توانست در کمتر از دو سال در مجموعه آوای آسمانی شهر ابریشم و بنیاد امام خامنه ای قهدریجان مشغول به تدریس شود.

انگیزه بالا و علاقه مثال زدنی حدیثه به زبان عربی از او یک راهنمای تور زبردست ساخت که این کار او را در شناخت فرهنگ عرب زبان ها بسیار کمک کرد.
فعالیت تولیدی  خود را با کار در دوره آفلاین ” زبان یار اربعین” ویژه لهجه عراقی شروع کرد و سپس با نشان دادن توانمندی هنری در تدوین محتوای آموزشی و قدرت بالا در نوشتن سناریوی آموزشی، در تیم تولید محتوای آموزشگاه آنلاین استاد سعید به عنوان طراح ارشد انتخاب شد. 

که از جمله دستاوردهای حدیثه کتاب الکترونیکی آموزیار در 12 جلد (چهار جلد باقیمانده در حال تدوین است)
طراحی و ساخت ویدیوهای کتاب سرزمین آواها
طراحی و ساخت ویدیوهای کتاب سرزمین الفبا
کتاب زبان یار سفر به سرزمین دجله و فرات (در حال تدوین)
دوره‌های آفلاین جامع زبان عربی (در حال تولید)

فعالیت های حدیثه به اینجا ختم نمی‌شود. او به عنوان پشتیبان ارشد دوره فرایار عربی و دستیار مدرس دوره های آموزیار و ناظر صفحه اینستگرام آموزشگاه آنلاین استاد سعید نقش آفرینی می‌کند و تولیدات آموزشی خود را از نزدیک در میدان عمل تجربه می‌کند.

در کنار فعالیت های گوناگون او در حال حاضر مشغول گذراندن دوره فرایار انگلیسی است تا بتواند بیشتر از گذشته نقش آفرینی کند.و

تولید محتوا 95%
آموزش 80%
زبان عربی 90%
لهجه عراقی 100%
زبان انگلیسی 30%

علاقه او هم چنین به شعر نو باعث شد که سروده هایی هم در سبک شعر نو داشته باشد. البته ناگفته نماند که ایشان نویسنده رمان، دل نوشته و دکلمه های زیادی می باشد.

در یک جمله حدیثه پر انرژی ، خلاق و فراری از تکرار است

علاقه بسیاری در تولید محتوا های آموزشی دارم؛ و به دلیل این که زبان عربی یک سکوی پرتاب در زندگی من بود، تصمیم گرفتم که در زبان عربی محتواهای آموزشی تولید کنم.

هیچ دوره ای یافت نشد

اینستاگرام

یوتیوب

تلگرام

واتساپ

آپارات

روبیکا

سروش

ایتا

آی گپ

گپ

در وب سایت استاد سعید شما دسترسی به هزاران محتوای آموزشی دارید؛ همچنین ما دائما در حال تولید دوره های آموزشی و کاربردی زبان ها برای شما هستیم. برای یادگیری زبان فقط کافیه تلاش با برنامه داشته باشید.